To, co chcete vědět

Extra informace Safari stan XXL

Pro každého, kdo chce „pohodlně tábořit“. Dvanáct safari stanů XXL na útulném poli, kde si můžete užít klid a krásnou přírodu, kterou Česká republika nabízí. Užijte si kempování ve stanu na safari XXL s vlastní kuchyní a koupelnou se sprchou, toaletou a umyvadlem.  

Tento stan stojí na dřevěné plošině o ploše 45m2. K dispozici je prostorný obývací pokoj s posezením a jídelním koutem. K dispozici jsou dvě ložnice, jedna s pružinou pro 2 osoby a druhá se dvěma palandami. Stan má prostornou terasu s útulným piknikovým stolem.

Zařízení

Vhodné pro

Všechna hřiště mají alespoň na jedné straně zelenou vegetaci.

Miejsca są wolne od samochodów, samochód można zaparkować na wyznaczonych miejscach parkingowych.  Możesz wybierać spośród miejsc o porannym lub wieczornym słońcu, skonsultuj się z mapą. Jesteś zobowiązany do wypożyczenia pościeli na namiot Safari XXL.

Upgrades

Dětská sada: Postel a vysoká stolička.
Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky.
Balení ručníku: 1 malý a 1 velký ručník.
Ohniště: k pronájmu na den.
Služba stlaní postelí: Postele při příjezdu.

Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace níže

Vybavení kempu

Včetně: badmintonu, stolního tenisu, bazénu, kulečníku a kulečníku, dětských hřišť, sanitárních budov, chemických záchodů, dětského sanity
vlastní sociální zařízení, umývárna dětí, prádelna
bezbariérové sociální zařízení, umývárny, restaurace,
mini supermarket, snídaňový servis, kde si můžete objednat sendviče přes aplikaci Camping 2000.

knihy

Stan Safari Impression XXL
Mapa a zobrazení ulic
Mapa rodinného kempu Česká republika
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Ceny a knihy

Všeobecné

De „Druppel“ is een sleutelhanger waar u tegoed op kunt laden. Hiermee kunt u tegen 10 Tsjechische Kronen 5 minuten douchen. Borg: 20,- euro. Overgebleven tegoed krijgt u terug bij inleveren.

Bij het zwembad bevindt zich een restaurant waar u terecht kunt voor ijsjes, snacks, pizza’s, burgers, salades, cocktails en entertainment. Bij de minimarkt kunt u terecht voor enkele broodnodige boodschappen.

In de Camping 2000 app kunt u broodjes bestellen die ‚s ochtends vers door de bakker worden geleverd. Ook ziet u hierin informatie over de omgeving en het activiteitenprogramma van de camping.

Op Camping 2000 zult u geen prullenbakken vinden. U kunt uw vuilniszakken kwijt in de grote blauwe perscontainer aan het begin van de camping buiten het hek.

Často kladené otázky

De receptie is geopend vanaf 10:00 uur tot 18:00 uur.

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!