Safari stan Medium

To, co chcete vědět

Další informace Safari stan Medium

Safari stan Medium NOVINKA. Osm Safari stanů Medium v ​​Campingu 2000, kde si užijete klid a krásnou přírodu, kterou Česká republika nabízí. Nádherný kemp ve středním Safari stanu s vlastní kuchyní, ale bez koupelny. Stan je o něco menší verze našeho Safari stanu XXL, pouze bez koupelny.

Tento stan je umístěn na dřevěné palubě o ploše 35 m2. Je zde prostorný obývací pokoj s posezením a jídelním koutem. Jsou zde dvě ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky. Stan má prostornou terasu s útulným piknikovým stolem.

Zařízení

Vhodné pro

Všechna hřiště mají alespoň na jedné straně zelenou vegetaci.

Místa jsou bez aut, auto můžete zaparkovat na vyhrazených parkovacích místech. Můžete si vybrat z míst s ranním nebo večerním sluncem, k tomu se můžete podívat na mapu. Pro Safaritent Medium si musíte zapůjčit ložní prádlo.

Upgrades

Dětská sada: Postel a vysoká stolička.
Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky.
Balení ručníku: 1 malý ručník, 1 velký ručník.
Ohniště: k pronájmu na den.
Služba stlaní postelí: Postele při příjezdu.

Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace níže

Vybavení kempu

Včetně: badmintonu, stolního tenisu, plaveckého bazénu, kulečníku a kulečníku, dětských hřišť, sanitárních budov, chemických záchodů, dětských sanitárních zařízení, soukromých sanitárních zařízení, umýváren dětí, prádelny,   sanitární zařízení, umývárny, restaurace,  mini supermarket, snídaňová služba, kde si můžete objednat sendviče přes aplikaci Camping 2000.

Rezervovat

mapa
Impression Safari stan střední
Co říkají ostatní

Ceny a knihy

 

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.

Začnete rezervací ubytování nebo kempu, zde uvedete, že se jedná o preferované hřiště, a vyberte si místo na mapě. Poté si na mapě vyberete místo, které je pro dané období dostupné. Okamžitě uvidíte, která místa jsou ještě volná, takže si již můžete vybrat druhé místo, ale na to si budete muset udělat samostatnou rezervaci.

Poté, co jste provedli první rezervaci, můžete také provést druhou rezervaci s preferovaným sedadlem. Nyní máte jistotu dvou míst vedle sebe.

Dostupnost a ceny můžete vidět na našem webu, pokud použijete modul vyhledávání a rezervace. Můžete také zadat požadované datum a počet osob na stránce odběru ubytování, abyste získali přehled o tom, co je v daném období ještě k dispozici.

Pokud již víte, jaké ubytování nebo kemp si chcete zarezervovat, můžete přejít na konkrétní stránku, zadat datum a počet osob a zahájit rezervaci.

V kempu je spousta úkrytů. Všechna hřiště mají slunce a stín. Jedno místo má ranní a odpolední slunce a druhé odpolední a večerní slunce. Když se podíváte na mapu, slunce vychází v horní části mapy a zapadá ve spodní části mapy. Pokud v rezervačním modulu vyberete preferované hřiště, bod na mapě udává, zda se jedná o hřiště s ranním/odpoledním sluncem nebo odpoledním/večerním sluncem.

To snadno najdete na Google maps. Otevřete google mapy a zadejte Camping 2000. Okamžitě si také můžete vyžádat trasu do kempu.

Ceny si můžete prohlédnout v našem modulu vyhledávání a rezervace na našem webu.

Psi jsou povoleni všude na vodítku, ve všech ubytovacích zařízeních (ne na posteli), kromě Safari stanů XXL, prázdninových domů a mobilních domků.

K dispozici je nabíjecí stanice, na recepci můžete uvést, že si přejete dobít auto.

Proč Camping 2000?

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Pohodička u bazénu nebo pořád něco dělat v krásném prostředí.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Tak se projděte, na kole nebo vykročte a objevujte přírodu společně!

Přejít nahoru