Mobilní dům Bali

To, co chcete vědět

Další informace Mobilní dům Bali

Jste mezi borovicemi, uprostřed krásné přírody České republiky. Ráno vás probudí veselé cvrlikání ptáčků a vy si můžete užívat klidu, který vám ve velkoměstech chyběl. Mobilní domy se nacházejí v blízkosti hřiště, koupaliště a restaurace.

Tento moderní mobilní dům je plně vybaven tak, aby si každý mohl užít naplno. Mobilní dům se dvěma ložnicemi pojme čtyři dospělé a dvě děti a má rozlohu 32 m2. V jedné ložnici je manželská postel a ve druhé ložnici dvě samostatná lůžka. Posezení v obývacím pokoji lze rozložit na přistýlku dvoulůžka.

Zařízení

Vhodné pro

Všechna hřiště mají alespoň na jedné straně zelenou vegetaci. Místa jsou bez aut, auto můžete zaparkovat na vyhrazených parkovacích místech. Můžete si vybrat z míst s ranním nebo večerním sluncem, k tomu se můžete podívat na mapu. V Mobile Home Bali jste povinni si vzít ložní prádlo.

Vylepšit

Dětská sada: Postel a vysoká stolička.
Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky.
Balení ručníku: 1 malý a 1 velký ručník.
Ohniště: k pronájmu na den.
Extra stan: přinést si vlastní, cena za den.
Služba stlaní postelí: Postele při příjezdu.

Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace níže

Vybavení kempu

Včetně: badmintonu, stolního tenisu, bazénu, kulečníku a kulečníku, dětských hřišť, sanitárních budov, chemických záchodů, dětských sanitárních zařízení, soukromých sanitárních zařízení, dětských myček, prádelny bezbariérové sociální zařízení, umývárny, restaurace, mini supermarket, snídaňový servis, kde si můžete objednat sendviče přes aplikaci Camping 2000.

Rezervovat

Impression Mobilní dům Bali
Mapa a zobrazení ulic
Mapa rodinného kempu Česká republika
Stacaravan-bali-SV-300x300
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Ceny a knihy

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!