Luxusní tunelový stan

To, co chcete vědět

Další informace Luxusní tunelový stan

Luxusní tunelový stan je moderně navržený stan s 2metrovým baldachýnem. Naše luxusní tunelové stany jsou umístěny na dřevěných palubách a na krásných místech v kempu. Rozsáhlý inventář je zaměřen na pět lidí, je možné přijít se šesti lidmi. Šestá osoba pak může spát na extra matraci nebo nafukovací matraci nebo může být umístěn další stan vedle luxusního tunelového stanu.

Zařízení

Vhodné pro

Všechna hřiště mají alespoň na jedné straně zelenou vegetaci. Pro tato místa lze využít společné hygienické budovy, pro sprchování slouží „kapák“. Soukromá hygienická zařízení lze také zarezervovat v modulu Hledat a rezervovat níže, pokud je ještě k dispozici.

Místa jsou bez aut, auto můžete zaparkovat na vyhrazených parkovacích místech. Můžete si vybrat z míst s ranním nebo večerním sluncem, k tomu se můžete podívat na mapu. Jste povinni si pronajmout ložní prádlo pro Luxury Tunneltent.

Vylepšit

Dětská sada: Postel a vysoká stolička.
Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky.
Balení ručníku: 1 malý a 1 velký ručník.
Ohniště: k pronájmu na den.
Extra stan: přinést si vlastní, cena za den.
Služba stlaní postelí: Postele při příjezdu.

Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace níže

Vybavení kempu

Včetně: badmintonu, stolního tenisu, bazénu, kulečníku a kulečníku, dětských hřišť, sanitárních budov, chemických záchodů, dětských sanitárních zařízení, soukromých sanitárních zařízení, dětských myček, prádelny
bezbariérové sociální zařízení, umývárny, restaurace,
mini supermarket, snídaňový servis, kde si můžete objednat sendviče přes aplikaci Camping 2000.

Rezervovat

Luxusní tunelový stan Impression
Mapa a zobrazení ulic
Mapa rodinného kempu Česká republika
Luxe-Tunneltent-SV-300x300
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Ceny a knihy

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale skvěle se mohou bavit i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!