Luxusní prázdninový dům pro 6 osob

To, co chcete vědět

Další informace luxusní prázdninový dům 6 osob

Užijte si nádhernou dovolenou s celou rodinou nebo jen se dvěma v tomto luxusním rekreačním domě pro 6 osob ve venkovském prostředí se skvělým ničím nerušeným výhledem na krajinu. Na terase si můžete užívat slunce s čerstvě natrhaným jablkem z jednoho z ovocných stromů mezi domy.  

Prázdninový dům je součástí Camping 2000 a nachází se na klidném místě kempu. Prázdninový dům má luxusní prostornou koupelnu a plně vybavenou kuchyň s myčkou, lednicí a kávovarem.  

Ložnice jsou vybaveny pružinami, abyste mohli zažít luxus domova uprostřed krásné přírody České republiky.

Zařízení

Vhodné pro

Všechna hřiště mají alespoň na jedné straně zelenou vegetaci. Místa jsou bez aut, auto můžete zaparkovat na vyhrazených parkovacích místech. V prázdninovém domě pro 6 osob jste povinni zakoupit ložní prádlo.

Vylepšit

Dětská sada: Postel a vysoká stolička.
Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky.
Balení ručníku: 1 malý a 1 velký ručník.
Ohniště: k pronájmu na den.
Extra stan: přinést si vlastní, cena za den.
Služba stlaní postelí: Postele při příjezdu.

Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace níže

Vybavení kempu

Mimo jiné: badminton, stolní tenis, bazén, kulečník a kulečník, dětská hřiště, sanitární budovy, skládka chemických toalet, dětská hygienická zařízení, privátní sociální zařízení, umývárny pro děti, prádelna, bezbariérové sociální zařízení, umývárny, restaurace, mini supermarket , snídaňový servis, kde si můžete objednat sendviče přes aplikaci kempu 2000.

Rezervovat

Dojem Prázdninový dům 6 osob
Mapa a zobrazení ulic
Mapa rodinného kempu Česká republika
Vakantiehuis-SV-300x300
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Ceny a knihy

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!