kempová chatka

To, co chcete vědět

Další informace Kempingová chatka

Camping 2000 má uprostřed krásné přírody České republiky pět plně vybavených kempingových chat pro šest osob. Domy mají rozlohu cca 30 m2 a nacházejí se v blízkosti restaurace, bazénu, dětského hřiště a sociálního objektu. Prostor je členěn následovně: Je zde obývací pokoj s kuchyňskou linkou. Jsou zde dvě ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá s palandou. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, která je vhodná pro dvě osoby.

Zařízení

Vhodné pro

Všechna hřiště mají alespoň na jedné straně zelenou vegetaci. Pro tato místa lze využít společné hygienické budovy, pro sprchování slouží „kapák“.
Soukromá hygienická zařízení je možné rezervovat v modulu Hledat a rezervovat níže, pokud je ještě k dispozici.

Místa jsou bez aut, auto můžete zaparkovat na vyhrazených parkovacích místech. Umístění najdete na mapě. Ložní prádlo jste povinni zapůjčit v Camping Hut.

Vylepšit

Dětská sada: Postel a vysoká stolička.
Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky.
Balení ručníku: 1 malý a 1 velký ručník.
Ohniště: k pronájmu na den.
Extra stan: přinést si vlastní, cena za den.
Služba stlaní postelí: Postele při příjezdu.

Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace níže

Vybavení kempu

Mimo jiné: badminton, stolní tenis, bazén, kulečník a kulečník, dětská hřiště, sanitární budovy, skládka chemických toalet, dětská hygienická zařízení, privátní sociální zařízení, umývárny pro děti, prádelna, bezbariérové sociální zařízení, umývárny, restaurace, mini supermarket , snídaňový servis, kde si můžete objednat sendviče přes aplikaci kempu 2000.

Rezervovat

Impression Camping Hut
Mapa a zobrazení ulic
Mapa rodinného kempu Česká republika
Kampeerhut-SV-300x300
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Ceny a knihy

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!