Pravidla a podmínky

To, co chcete vědět

Pravidla a podmínky Camping 2000

Koronové poukázky 2020

Poukazy, které jste obdrželi v roce 2020, můžete používat až do roku 2022. Tyto poukázky nejsou směnitelné za peníze, protože v létě 2020 nebyla pro Českou republiku žádná omezení cestování. Hranice byly pro turisty otevřené, stejně jako veškerá zařízení a stravování. Pokud nechcete cestovat, protože se necítíte bezpečně, nemáte nárok na odškodnění. Strach není „platným“ důvodem k bezplatnému zrušení zájezdu. Pokud jste vy sami (vážně) nemocní a nemůžete cestovat, můžete se obrátit na své pojištění storna.

Záruka Corona Rebooking 2021

Přerezervujte si cestu zdarma, když jsou české hranice uzavřeny. Pokud česká vláda uzavře v den odjezdu hranice pro turisty, můžete si výlet v Camping 2000 přerezervovat zdarma. Zájezd si můžete přerezervovat do 31. prosince 2021 na léto 2022. To se týká pouze dovolených rezervovaných na našich vlastních stránkách, ne pokud jste si rezervovali přes jiného poskytovatele, mají své podmínky.

Rezervace

Po provedení rezervace vám Camping 2000 co nejdříve zašle potvrzení, které zároveň slouží jako faktura. V případě pozdějšího příjezdu na místo kempu nebo ubytování nebo dřívějšího odjezdu, než jste si zarezervovali, se za nevyužité hřiště nebo ubytování nevrací žádná náhrada. Maximální počet osob na kempingovou chatku nebo mobilní dům je 8 osob a 6 osob na stany.

Dětskou sadu lze zaručit pouze v případě, že o ni požádáte současně s rezervací. Počet lůžek v kempingové chatce nebo mobilním domě je přizpůsoben pro 6 nebo 8 osob. Domácí mazlíčci jsou povoleni pouze v případě, že o povolení bylo požádáno v žádosti o rezervaci a Camping 2000 dává povolení přivést vašeho domácího mazlíčka.

Jste přímo odpovědní za jakékoli následky, jako je poškození chatky nebo mobilního domu a obtěžování ostatních rekreantů. V nejhorším případě budete vyzváni, abyste kemp opustili. Pak nemáte nárok na vrácení peněz.

Způsob platby

Po obdržení potvrzení rezervace musí být polovina cestovní částky uhrazena do 14 dnů.

Zbytek cestovní částky za kemp může být zaplacen při příjezdu do kempu. Zbytek cestovní částky za ubytování je třeba uhradit 4 týdny před příjezdem do kempu. Pokud nebude záloha a/nebo zbytek cestovní částky zaplaceny ve stanoveném termínu, Camping 2000 si vyhrazuje právo zrušit rezervaci a žadatel ručí za storno náklady (viz storno podmínky).

V případě prodlení s platbou ponese veškeré náklady, soudní i mimosoudní, žadatel, včetně zákonného úroku z dlužné částky od měsíce následujícího po datu platby, jak je uvedeno na potvrzení rezervace.

Změny již potvrzených rezervací

Žadatel si může nechat provést změny rezervace zdarma až 8 týdnů před příjezdem. Poté jsou náklady na změnu € 20,00. Pro změny provedené do 10 dnů od data potvrzení rezervace
aplikovány, nebudou účtovány žádné náklady. Změny zahrnující částečné zrušení podléhají storno podmínkám pro danou část.

Pokud se rezervovaná doba během pobytu v kempu prodlouží, budete muset uhradit pobyt navíc v kempu podle cen uvedených na webových stránkách.

Na žádné nabídky nelze vznášet žádné nároky.

Storno podmínky

Rezervace je možné zrušit pouze písemně zasláním emailu na [email protected]

Při zrušení rezervace do 12 týdnů před příjezdem bude účtováno 20 % z ceny zájezdu
zpoplatněno minimálně 100,00 €.

V případě zrušení rezervace mezi 12 a 8 týdny před příjezdem bude vráceno 60 % z ceny zájezdu
zpoplatněno, minimálně 100,00 €.

V případě zrušení rezervace mezi 8 a 4 týdny před příjezdem bude účtováno 80 % z ceny zájezdu
zpoplatněno minimálně 100,00 €.

V případě zrušení mezi 4 týdny před příjezdem a dnem samotného příjezdu,
bude účtována plná cestovní částka.

Vklad

1. Záloha za rezervaci je 100 €. Pokud bude ubytování při odjezdu zanecháno uklizené, nepoškozené a čisté (pokud nebyly uhrazeny náklady na úklid), bude záloha vrácena na vámi uvedený bankovní účet.

Odpovědnost

Camping 2000 nemůže přijmout žádnou odpovědnost za ztrátu, krádež, poškození nebo zranění, ať už k této škodě nebo zranění mohlo dojít. Účast na aktivitách organizovaných v kempu nebo kempem je zcela na vaše vlastní riziko.

Uživatelé musí respektovat pravidla chování stanovená Campingem 2000 pro hosty přítomné na jeho stránkách.

Na začátku a na konci sezóny může být Camping 2000 nucen používat řadu zařízení
nenabízet hostům.

Camping 2000 není povinen vrátit žadateli cestovní částku v případě vyšší moci. Vyšší moc by v každém případě měla být chápána tak, že – aniž by to bylo vyčerpávající –:

vyhlášení nouzového stavu v oblasti, kde se kemp nachází, propuknutí nakažlivých chorob, které mohou být nebezpečné pro lidi a/nebo zvířata (např. BSE, mor prasat a slintavka a kulhavka, a bezprostřední riziko záplav

Stížnosti
Pokud máte oprávněnou stížnost, budeme rádi, když nás o tom co nejdříve informujete zasláním e-mailu na adresu [email protected], pokusíme se najít přijatelné řešení.

Přejeme vám hezkou dovolenou v Camping 2000

mapa
Mapa rodinného kempu Česká republika
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní
Dostupnost a ceny

Dostupnost, ceny a přímou rezervaci naleznete v našem modulu vyhledávání a rezervace