Pravidla a podmínky

To, co chcete vědět

Pravidla a podmínky Camping 2000

Koronové poukázky 2020

Poukazy, které jste obdrželi v roce 2020, můžete použít až do roku 2022 včetně. Nyní již nejsou platné.

Rezervace

Po vaší rezervaci vám Camping 2000 co nejdříve zašle potvrzení, které bude zároveň sloužit jako faktura. V případě pozdějšího příjezdu na místo kempu nebo ubytování nebo dřívějšího odjezdu, než je rezervováno, se za nevyužité místo na kempování nebo ubytování nevrací žádná náhrada. Maximální počet osob na kemp nebo mobilní dům je 8 osob au stanů je to 6 osob.

Dětskou sadu lze zaručit pouze na vyžádání při rezervaci. Počet lůžek v kempu nebo mobilním domě je přizpůsoben pro 6 nebo 8 osob.  Zvířata jsou povolena pouze v případě, že bylo požádáno o povolení s žádostí o rezervaci a Camping 2000 povolil přivézt si vašeho mazlíčka.

Jste přímo odpovědní za jakékoli následky, jako je poškození kempu nebo mobilního domu a obtěžování ostatních rekreantů. V nejhorším případě budete požádáni o opuštění kempu. Pak nemáte nárok na vrácení peněz.

Způsob platby

Po obdržení potvrzení rezervace musí být polovina cestovní   částky uhrazena do 14 dnů.

Zbytek cestovní částky je třeba uhradit 4 týdny před příjezdem do kempu. Pokud záloha a/nebo zbytek cestovní částky nebude uhrazen ve stanoveném termínu,   Camping 2000 si vyhrazuje právo zrušit rezervaci a žadatel nese odpovědnost za storno náklady (viz storno podmínky).

V případě prodlení s platbou ponese veškeré náklady, soudní i mimosoudní, žadatel, včetně zákonného úroku z dlužné částky od měsíce následujícího po datu platby, jak je uvedeno na potvrzení rezervace.

Změny již potvrzených rezervací 

Žadatel může provést změny rezervace zdarma až 8 týdnů před příjezdem. Poté jsou náklady na změnu 20,00 EUR. Za změny provedené do 10 dnů od data potvrzení rezervace   nejsou účtovány žádné poplatky. Pro změny, které zahrnují částečné zrušení, platí zásady zrušení pro danou část .

Pokud se rezervovaná doba během pobytu v kempu prodlouží,   budete muset zaplatit za pobyt navíc v kempu podle cen uvedených na webových stránkách.

Na žádné nabídky nelze vznášet žádné nároky.

Storno podmínky

Rezervace lze zrušit pouze písemně zasláním e-mailu na [email protected].

Při zrušení rezervace do 12 týdnů před příjezdem bude účtováno 20 % z ceny zájezdu
zpoplatněno minimálně 100,00 €.

V případě zrušení rezervace mezi 12 a 8 týdny před příjezdem bude vráceno 60 % z ceny zájezdu
zpoplatněno, minimálně 100,00 €.

V případě zrušení rezervace mezi 8 a 4 týdny před příjezdem bude účtováno 80 % z ceny zájezdu
zpoplatněno minimálně 100,00 €.

V případě zrušení mezi 4 týdny před příjezdem a dnem samotného příjezdu,
bude účtována plná cestovní částka.

Vklad

1. Záloha za rezervaci je 100 €. Pokud při odjezdu zanecháte ubytování uklizené, bez poškození a čisté, záloha vám bude vrácena na vámi uvedený bankovní účet.

Odpovědnost

Camping 2000 nemůže přijmout žádnou odpovědnost za ztrátu, krádež, poškození nebo zranění, jakkoli tato škoda nebo zranění vznikla. Wpml_nbspÚčast na aktivitách organizovaných v kempu nebo kempem je zcela na vaše vlastní riziko.

Uživatelé musí respektovat pravidla chování stanovená Campingem 2000 pro hosty přítomné na jeho stránkách.

Na začátku a na konci sezóny může být Camping 2000 nucen nenabízet hostům řadu zařízení .

Camping 2000 není povinen v případě zásahu vyšší moci vrátit žadateli cestovní částku.  Vyšší moc by měla být v každém případě chápána – aniž by byla vyčerpávající –:

vyhlášení nouzového stavu v oblasti, ve které se kemp nachází, propuknutí nakažlivého onemocnění , která mohou být nebezpečná pro lidi a/nebo zvířata (např. BSE, mor prasat a slintavka a kulhavka).   a hrozící povodňové riziko.

Stížnosti
Pokud máte oprávněnou stížnost, budeme rádi, když nás o tom co nejdříve informujete e-mailem na [email protected], pokusíme se najít přijatelné řešení.

Přejeme vám hezkou dovolenou v Camping 2000

mapa
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní
Dostupnost a ceny

Dostupnost, ceny a přímou rezervaci naleznete v našem modulu vyhledávání a rezervace

Přejít nahoru