Zařízení

Prostorné zázemí v kempu

Vybavení kempu 2000

Camping 2000 se nachází na krásném místě, přímo na úpatí Ještědu, hory v předchůdcích Krkonoš. Je tu spousta práce pro mladé i staré. Zatímco se děti budou bavit mnoha bezplatnými sportovními a zábavními aktivitami, vy si můžete vychutnat dobrý drink na terase. Hosté Campingu 2000 mají volný vstup do bazénu se skluzavkou.

Ne všechna zařízení parku jsou otevřena na začátku a na konci sezóny.

Sociální zařízení

Vybavení pro jídlo a pití

Sportovní a herní zařízení

Animační zařízení

Extra k zapůjčení v kempu

Dětská sada: Postel a vysoká stolička. Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky. Balení ručníku: 1 malý a 1 velký ručník. Lednice: Lednice bez mrazáku za den. Ohniště: za den Extra stan: přinést si vlastní, cena za den. Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace

Platit

Platba je možná v eurech i korunách, bohužel ne vždy je možné v kempu platit kartou. V Českém Dubu je bankomat, najdete ho vyhledáním bankomatu v Google maps.

Přehled všech aktivit

Chcete vědět, co se dá v kempu dělat? Stáhněte si aplikaci, abyste viděli celý přehled.

Zařízení pro otisky
Mapa a zobrazení ulic
Mapa rodinného kempu Česká republika
kampeerplaats tsjechie
Parkování zdarma

Parkovat lze na vyhrazených místech

Wifi zdarma

Zdarma 1 GB na den, můžete si dokoupit

Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Myslíme si, že příroda je důležitá, vy ne?

Co děláme pro ochranu přírody v kempu a jeho okolí

Kemp Zero Waste

V kempu nenajdete odpadkové koše. Odpad lze umístit do modré lisovací nádoby na začátku kempu

Hmyz v kempu

Myslíme si, že příroda je velmi důležitá, a proto včelám poskytujeme spoustu květin

Čistá pitná voda

Camping 2000 má vlastní studnu a vlastní systém čištění odpadních vod

Vždy něco k zakousnutí

Vyberte si nějaké ovoce! V kempu najdete několik jabloní, hrušní, třešní a švestek

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.