Zařízení

Prostorné zázemí v kempu

Vybavení kempu 2000

Camping 2000 se nachází na krásném místě, přímo na úpatí Ještědu, hory v předchůdcích Krkonoš. Je tu spousta práce pro mladé i staré. Zatímco se děti budou bavit mnoha bezplatnými sportovními a zábavními aktivitami, vy si můžete vychutnat dobrý drink na terase. Hosté Campingu 2000 mají volný vstup do bazénu se skluzavkou.

Ne všechna zařízení parku jsou otevřena na začátku a na konci sezóny.

Sociální zařízení

Vybavení pro jídlo a pití

Sportovní a herní zařízení

Animační zařízení

Extra k zapůjčení v kempu

Dětská sada: Postel a vysoká stolička. Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky. Balení ručníku: 1 malý a 1 velký ručník. Lednice: Lednice bez mrazáku za den. Ohniště: za den Extra stan: přinést si vlastní, cena za den. Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace

Platit

Platba je možná v eurech i korunách, bohužel ne vždy je možné v kempu platit kartou. V Českém Dubu je bankomat, najdete ho vyhledáním bankomatu v Google maps.

Přehled všech aktivit

Chcete vědět, co se dá v kempu dělat? Stáhněte si aplikaci, abyste viděli celý přehled.

Zařízení pro otisky
Mapa a zobrazení ulic
kampeerplaats tsjechie
Parkování zdarma

Parkovat lze na vyhrazených místech

Wifi zdarma

Zdarma 1 GB na den, můžete si dokoupit

Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Myslíme si, že příroda je důležitá, vy ne?

Co děláme pro ochranu přírody v kempu a jeho okolí

Kemp Zero Waste

V kempu nenajdete odpadkové koše. Odpad lze umístit do modré lisovací nádoby na začátku kempu

Hmyz v kempu

Myslíme si, že příroda je velmi důležitá, a proto včelám poskytujeme spoustu květin

Čistá pitná voda

Camping 2000 má vlastní studnu a vlastní systém čištění odpadních vod

Vždy něco k zakousnutí

Vyberte si nějaké ovoce! V kempu najdete několik jabloní, hrušní, třešní a švestek

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.

Začnete rezervací ubytování nebo kempu, zde uvedete, že se jedná o preferované hřiště, a vyberte si místo na mapě. Poté si na mapě vyberete místo, které je pro dané období dostupné. Okamžitě uvidíte, která místa jsou ještě volná, takže si již můžete vybrat druhé místo, ale na to si budete muset udělat samostatnou rezervaci.

Poté, co jste provedli první rezervaci, můžete také provést druhou rezervaci s preferovaným sedadlem. Nyní máte jistotu dvou míst vedle sebe.

Dostupnost a ceny můžete vidět na našem webu, pokud použijete modul vyhledávání a rezervace. Můžete také zadat požadované datum a počet osob na stránce odběru ubytování, abyste získali přehled o tom, co je v daném období ještě k dispozici.

Pokud již víte, jaké ubytování nebo kemp si chcete zarezervovat, můžete přejít na konkrétní stránku, zadat datum a počet osob a zahájit rezervaci.

V kempu je spousta úkrytů. Všechna hřiště mají slunce a stín. Jedno místo má ranní a odpolední slunce a druhé odpolední a večerní slunce. Když se podíváte na mapu, slunce vychází v horní části mapy a zapadá ve spodní části mapy. Pokud v rezervačním modulu vyberete preferované hřiště, bod na mapě udává, zda se jedná o hřiště s ranním/odpoledním sluncem nebo odpoledním/večerním sluncem.

To snadno najdete na Google maps. Otevřete google mapy a zadejte Camping 2000. Okamžitě si také můžete vyžádat trasu do kempu.

Ceny si můžete prohlédnout v našem modulu vyhledávání a rezervace na našem webu.

Psi jsou povoleni všude na vodítku, ve všech ubytovacích zařízeních (ne na posteli), kromě Safari stanů XXL, prázdninových domů a mobilních domků.

K dispozici je nabíjecí stanice, na recepci můžete uvést, že si přejete dobít auto.

Přejít nahoru