To, co chcete vědět

Rodinný kemp s holandskými majiteli v České republice

Camping 2000 v České republice je rodinný kemp ANWB a nachází se v předchůdcích Krkonoš v severních Čechách. Ideální rodinný kemp s bazénem a skluzavkou, který si děti mohou užít po celý den.

Kempy

Rodinný kemp má rozlohu 6 ha. K dispozici je 130 kempů s elektřinou (6 ampérů). Hřiště se nacházejí na travnaté ploše obklopené stromy.

Ubytování

K dispozici je výběr z různých typů ubytování, jako jsou rekreační domy, mobilní domy, kempy a různé typy plně vybavených stanů.

Sanitární budovy

Čistá sociální zařízení jsou důležitou podmínkou pro příjemnou dovolenou. Camping 2000 má 2 prostorné sanitární budovy s rozsáhlým zařízením pro děti. Mají;

Soukromé hygienické zařízení

V sanitární budově si můžete pronajmout vlastní koupelnu. Jsou to prostorné koupelny s toaletou, sprchou a širokým umyvadlem se zrcadlem, pouze pro vaši rodinu. Můžete nechat své toaletní potřeby. Zkontrolujte dostupnost modulu „Hledat a rezervovat“.

dětské sociální zařízení

Camping 2000 není rodinný kemp pro nic za nic. Ve stylu „džungle“ je sociální zařízení, kde se děti mohou sprchovat pod stromem. S ohledem na tuto sanitární oblast bylo promyšleno vše: umyvadla ve výšce dětí, vyvýšené sprchové plošiny pro snadné mytí vašich dětí, snížené dětské toalety.

Dojem z kempu
Mapa a zobrazení ulic
Mapa rodinného kempu Česká republika
kampeerplaats tsjechie
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní sprchovat se 5 minut za 10 českých korun. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Často kladené otázky

De receptie is geopend vanaf 10:00 uur tot 18:00 uur.

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!