Kempování

To, co chcete vědět

Rodinný kemp s holandskými majiteli v České republice

Camping 2000 v České republice je rodinný kemp ANWB a nachází se v předchůdcích Krkonoš v severních Čechách. Ideální rodinný kemp s bazénem a skluzavkou, který si děti mohou užít po celý den.

Kempy

Rodinný kemp má rozlohu 6 ha. K dispozici je 130 kempů s elektřinou (6 ampérů). Hřiště se nacházejí na travnaté ploše obklopené stromy.

Ubytování

K dispozici je výběr z různých typů ubytování, jako jsou rekreační domy, mobilní domy, kempy a různé typy plně vybavených stanů.

Sanitární budovy

Čistá sociální zařízení jsou důležitou podmínkou pro příjemnou dovolenou. Camping 2000 má 2 prostorné sanitární budovy s rozsáhlým zařízením pro děti. Mají;

Soukromé hygienické zařízení

V sanitární budově si můžete pronajmout vlastní koupelnu. Jsou to prostorné koupelny s toaletou, sprchou a širokým umyvadlem se zrcadlem, pouze pro vaši rodinu. Můžete nechat své toaletní potřeby. Zkontrolujte dostupnost modulu „Hledat a rezervovat“.

dětské sociální zařízení

Camping 2000 není rodinný kemp pro nic za nic. Ve stylu „džungle“ je sociální zařízení, kde se děti mohou sprchovat pod stromem. S ohledem na tuto sanitární oblast bylo promyšleno vše: umyvadla ve výšce dětí, vyvýšené sprchové plošiny pro snadné mytí vašich dětí, snížené dětské toalety.

Dojem z kempu
Mapa a zobrazení ulic
kampeerplaats tsjechie
Přijďte navštívit Camping 2000!
Průměrné hodnocení 8.2
Co říkají ostatní

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.

Začnete rezervací ubytování nebo kempu, zde uvedete, že se jedná o preferované hřiště, a vyberte si místo na mapě. Poté si na mapě vyberete místo, které je pro dané období dostupné. Okamžitě uvidíte, která místa jsou ještě volná, takže si již můžete vybrat druhé místo, ale na to si budete muset udělat samostatnou rezervaci.

Poté, co jste provedli první rezervaci, můžete také provést druhou rezervaci s preferovaným sedadlem. Nyní máte jistotu dvou míst vedle sebe.

Dostupnost a ceny můžete vidět na našem webu, pokud použijete modul vyhledávání a rezervace. Můžete také zadat požadované datum a počet osob na stránce odběru ubytování, abyste získali přehled o tom, co je v daném období ještě k dispozici.

Pokud již víte, jaké ubytování nebo kemp si chcete zarezervovat, můžete přejít na konkrétní stránku, zadat datum a počet osob a zahájit rezervaci.

V kempu je spousta úkrytů. Všechna hřiště mají slunce a stín. Jedno místo má ranní a odpolední slunce a druhé odpolední a večerní slunce. Když se podíváte na mapu, slunce vychází v horní části mapy a zapadá ve spodní části mapy. Pokud v rezervačním modulu vyberete preferované hřiště, bod na mapě udává, zda se jedná o hřiště s ranním/odpoledním sluncem nebo odpoledním/večerním sluncem.

To snadno najdete na Google maps. Otevřete google mapy a zadejte Camping 2000. Okamžitě si také můžete vyžádat trasu do kempu.

Ceny si můžete prohlédnout v našem modulu vyhledávání a rezervace na našem webu.

Psi jsou povoleni všude na vodítku, ve všech ubytovacích zařízeních (ne na posteli), kromě Safari stanů XXL, prázdninových domů a mobilních domků.

K dispozici je nabíjecí stanice, na recepci můžete uvést, že si přejete dobít auto.

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!

Přejít nahoru