Ceník

To, co chcete vědět

Ceny kemp Česká republika dodatečné náklady

Ceny za pobyt si můžete prohlédnout v modulu vyhledávání a rezervace. Další možnosti a jejich náklady jsou také uvedeny v modulu vyhledávání a rezervace. Další náklady jsou uvedeny níže.

Vklad

Záloha za ubytování je 100 EUR a 200 EUR za luxusní rekreační domy. Tato částka bude zaplacena při příjezdu do kempu a vrácena jeden týden po odjezdu na vámi uvedený bankovní účet.

Pobytová taxa

Ceny nezahrnují turistickou daň 17 Kč za den a 5 Kč za den ekologická daň na osobu od 12 let.

Upgrades

Dětská sada: Postel a vysoká stolička.
Kuchyňské utěrky: 2 kuchyňské utěrky, 2 utěrky.
Balení ručníku: 1 malý a 1 velký ručník.
Lednice: Lednice bez mrazáku za den.
Ohniště: za den
Extra stan: přinést si vlastní, za den
Extra WiFi: 35 GB za 17 eur, lze používat týden, lze zakoupit v kempu.

Ceny lze vidět v modulu vyhledávání a rezervace níže

Sprcha

Můžete použít „Drop“ je to čip, na který si můžete načíst kredit. Případný zbývající kredit vám bude vrácen, když jej vrátíte na recepci.

Vyhledávání, dostupnost, rezervace

Co říkají ostatní
Průměrné hodnocení 8.2
Mapa a Street view
Mapa rodinného kempu Česká republika
kampeerplaats tsjechie
Přijďte navštívit Camping 2000!
Dostupnost a rezervace

Všeobecné

„Drop“ je kroužek na klíče, na který můžete načíst kredit. To vám umožní 5 minut sprchování za 20 korun českých. Záloha: 20 eur. Veškerý zbývající kredit bude po vrácení vrácen.

U bazénu je restaurace, která nabízí zmrzliny, občerstvení, pizzy, hamburgery, saláty, koktejly a zábavu. Můžete jít na minimarket pro některé velmi potřebné potraviny.

V aplikaci Camping 2000 si můžete objednat rohlíky, které budou ráno doručeny čerstvé z pekárny. Uvidíte také informace o oblasti a program aktivit kempu.

V Camping 2000 nenajdete odpadkové koše. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou. Své pytle na odpadky můžete vložit do velkého modrého kompaktoru na začátku kempu za bránou.

Ve 22:00 zavíráme bránu do kempu. Auta pak již nemohou na kemp ani z něj vjíždět. Děláme to v souvislosti s bezpečnost. Měli byste přijet nebo opustit kemp autem po 22:00? Poté můžete zaparkovat auto před branou a vjíždět/vyjíždět z kempu brankou pro pěší. Neděláme žádné výjimky a otevíráme bránu po 22:00.

Často kladené otázky

Recepce je otevřena od 10:00 do 18:00.

Proč Camping 2000?

Vynikající vybavení

Camping 2000 zahrnuje bazén, sanitární budovy a mnoho různých ubytování.

Rodinný kemp

Zábava pro malé i velké. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče. Vždy je co dělat pro nejmenší, ale na své si přijdou i rodiče.

Krásné prostředí

Kemp se nachází uprostřed přírody. Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu! Pěšky, na kole nebo na koloběžce objevujte přírodu!