Často kladené otázky

Máš otázku?

Tato stránka obsahuje nejčastěji kladené otázky, máte další otázku? Zeptejte se ho na Facebooku nebo vyplňte kontaktní formulář na webu.

Dodržujeme pravidla předepsaná českou vládou. Ty se pravidelně mění. Chcete vědět, jaké jsou v současné době předpisy? Toto si můžete přečíst na www.mvcr.cz.

V současné době poskytujeme záruku změny rezervace, pokud jste si rezervovali přímo u nás. Více si můžete přečíst v našich všeobecných podmínkách.

„Drop“ je čip, na který můžete dát kredit na recepci, kterým otevřete bariéru a můžete se osprchovat. Kredit, který nevyužijete, bude vrácen při odhlášení.

V okolí Camping 2000 můžete jít do zoologické zahrady, na pěší túry, na horských kolech, na skútrech, pozorování jelenů, golfu, paraglidingu, slaňování, plavání, cyklistiky, kanoistiky, plavby lodí, sbírání ovoce, hledání hub (ale pouze pokud jste ), vodní lyžování, hrad Sychrov, hrad Frýdlant, lanové centrum, návštěva Liberce, návštěva Prahy a mnoho dalšího. Na mapách Google můžete přesně vidět, co se v dané oblasti nachází, například vyhledáním „aktivit Liberec“ v mapách Google.

Ne, můžete si zarezervovat přímo a je zde platební povinnost.

Ano, voda z kohoutku je pitná voda.

Když vstoupíte do kempu, uvidíte před plotem velký modrý kontejner, ve kterém můžete odložit svůj odpad.

KB 27-4106570237/0100

Vážíme si toho, pokud při převodu uvedete své rezervační číslo.

Chcete například změnit datum rezervace nebo místo či typ ubytování? To je možné, je možné, že se jedná o náklady (všeobecné podmínky). Můžete zaslat e-mail na adresu [email protected] s uvedením čísla rezervace a změny. V modulu vyhledávání a rezervace můžete zjistit, zda je změna, kterou jste vybrali, stále možná.

Přejít nahoru